Archiwum dnia 1 grudnia 2020

Drugie miejsca najmłodszych lekkoatletów w toruńskiej hali

Trzy drugie lokaty zajęli reprezentanci województwa świętokrzyskiego w ogólnopolskich halowych zawodach programu „Lekkoatletyka dla każdego” w Toruniu. Wszystkie w kategorii wiekowej 13-14 lat. W biegu dziewcząt na 1000 m druga była Oliwia Bełczew z KKL Kielce z czasem 3.04,19. Na tej samej pozycji uplasował się jej młodszy kolega klubowy Wiktor Markowski na 600 m chłopców z wynikiem 1.33,94. Także drugą pozycję zajął Bartosz Kowalski z Czwórki Ostrowiec, który skoczył w dal 5,06 m.

Siódme miejsce  w finale biegu na 60 m dziewcząt zajęła Maja Janiszewska z KKL z czasem 8,53 s. Szybciej pobiegła w eliminacjach, ustanawiając rekord życiowy 8,45 s...