Sabina Jarząbek druga w Biegu Warciańskim im. Zdzisława Krzyszkowiaka

Sabina Jarząbek (fot. Paweł Małecki)

Bardzo dobrze spisała się Sabina Jarząbek w 42. Międzynarodowym Biegu Warciańskim im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Kole. Przygotowująca się do startu w mistrzostwach Polski w biegach ulicznych na 5 i 10 km zawodniczka KKL Kielce pokonała ten drugi dystans w 33 min 59 s, plasując się na drugim miejscu wśród kobiet.

Wyprzedziła ją jedynie o 12 s Izabela Paszkiewicz z AZS UMCS Lublin, reprezentantka naszego kraju w maratonie podczas tegorocznych mistrzostw Europy w Monachium.

Na szóstej pozycji ukończył bieg w Kole Aleksander Dragan, również reprezentujący KKL. Uzyskał swój najlepszy tegoroczny czas na dystansie 10 km – 31.12. Zdecydowanym zwycięzcą został Adam Głogowski z Maratończyka Lębork z wynikiem 30.13. Drugiego na mecie Andrzeja Rogiewicza z MKS Inowrocław wyprzedził o 27 s.