Głosujmy na Karolinę Kołeczek w plebiscycie „Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu”

Karolina Kołeczek znalazła się wśród 30 sportowców, na których można głosować w plebiscycie „Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2014”, organizowanym przez regionalne media. Płotkarka Trójki Sandomierz, tegoroczna mistrzyni Polski i półfinalistka mistrzostw Europy, ma szansę po raz trzeci znaleźć się w dziesiątce laureatów. Przypomnijmy, że w 2012 roku zajęła piąte, a w 2013 szóste miejsce.
Na Karolinę Kołeczek głosować można na kuponach drukowanych codziennie w „Echu Dnia” i w piątkowych wydaniach „Gazety Wyborczej”, a także wysyłając SMS na numer 71321 o treści SWS.16. Głos poprzez kupon i SMS to 10 punktów.
Głosować można również na portalu www.echodnia.eu i na Facebooku. Klik na tym pierwszym oznacza jeden punkt, a na drugim – dwa.
Prócz najpopularniejszych sportowców w plebiscycie wyłonieni zostaną również trenerzy roku. Wśród 12 szkoleniowców, na których można głosować, znaleźli się: trener Karoliny Kołeczek Andrzej Mirek z sandomierskiej Trójki oraz Sylwester Dudek z LKB Rudnik, którego wychowankowie Agnieszka Filipowska i Mateusz Borkowski to najlepsi biegacze w Polsce w kategorii juniorów młodszych.
Głosować na trenerów również można na kuponach i wysyłając SMS-y na numer 71321 o treści SWT.7 (jeśli chcemy oddać głos na Andrzeja Mirka) lub SWT.3 (jeśli na Sylwestra Dudka). Można też przysporzyć im punktów, klikając w internecie.