Kielce
Menu

Nasi zawodnicy na biezniach Polski w sezonie 2000

index | 2000


Halowe Misrzostwa Polski Juniorow i Juniorow Mlodszych  

Spala 28-30.01.2000  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
1 WRONA Agnieszka tyczka 350
3 WERSTAK Beata tyczka 320
6 ZDRODOWSKA Martyna tyczka 290
6 BOKSINSKA Dagmara w dal 564
4 PAZDEJ Weronika wzwyz 163
5 WOJDYLA Mikolaj 60m ppl

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniowrow Mlodszych w Wielobojach  

Spala 5-6.02.2000  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
3 BOKSINSKA Dagmara 5-boj 3298
5 PAZDEJ Weronika 5-boj 2998

Zawody Drugiej Ligi  

Zamosc 17-18.06.2000  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
1 WRONA Agnieszka tyczka 3.60
1 HUTNIK Adam dysk 42.23
SZTANDO Agnieszka 100m ppl 16.49
PAZDEJ Weronika wzwyz 1.63
WERSTAK Beata tyczka 3.00
SZYMKIEWICZ Nina dysk 36.21
SZWEJ Emilia mlot 39.94
WOJDYLA Mikolaj 110m ppl 16.11
sztafeta 4x100 44.45
sztafeta 4x400 3.28:13
Punktacja koncowa
KS BUDOWLANI:
V miejsce
1742pkt

Mistrzostwa Polski Juniorow  

Wroclaw 27-28.08.2000  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
2 WRONA Agnieszka skok o tyczce 3.60
6 WERSTAK Beata skok o tyczce 3.20
4 BOKSINSKA Dagmara skok w dal 5.73
6 CIOSK Grzegorz mlot 48.61

Mistrzostwa Polski Juniorow  

Wroclaw 16-17.09.2000  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
1 WRONA Agnieszka skok o tyczce 3.70
HUTNIK Grzegorz mlot /6.25kg/ 49.66 r.z.
SZYMKIEWICZ Nina dysk 39.58
SZWEJ Emilia mlot 41.54
ZIELONKA Justyna 800m 2.26,16
sztafeta 4x400m 4.18,60
WERSTAK Beata tyczka 3.00
ZDRODOWSKA Martyna tyczka 3.00
ZAGDANSKI Mariusz 200m 23.20
sztafeta 4x100m 44.91
WOJDYLA Mikolaj 110m ppl 15.65
LANCZYK Lukasz 400m ppl 58.19
CIOSK Grzegorz mlot 47.53
Punktacja koncowa
Podlasie Bialystok: I miejsce, 6961 pkt,
KS BUDOWLANI: XIII miejsce, 5808pkt








| Index | Przewodnik | Foto Galeria | Rezultaty | Kalendarz | Hotel | Sponsorzy |
Copyright 2000 Wojciech Habdas. All rights reserved.
All photographs 2000.