Kielce
Menu

Nasi zawodnicy na biezniach Polski w sezonie 1998

index | 1998


Misrzostwa Polski Juniorow w lekkiej atletyce  

Bydgoszcz 11-12.07.1998  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc
KEPA Pawel wzwyz 2.10
KIJ Dominik 400m pl 52.64
JOZWIK Marta 100m pl 15.29
CZLECZYNSKI Piotr 5 km 15.05.06
BIERNACKA Ewelina trojskok 11.90
CIOSK Radoslaw mlot 48.35
KRECISZ Monika 400m 57.95
10  GLOWACKA Monika mlot 39.00
11  SKORA Artur mlot 47.43
  JOZWIK Marta 100m 12.85
  SNOCHOWSKA Emilia mlot 35.12

Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy w lekkiej atletyce  

Wroclaw 17-19.07.1998  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc
WRONA Agnieszka tyczka 3.10
PAJAK Agnieszka 100m 12.36
PAJAK Agnieszka 200m 25.20
CIOSK Grzegorz mlot 50.05
ORDYSINSKI
ZAGDANSKI
KACZMARCZYK
KAMINSKI
4x100m 44.15
ZAPALA Justyna dysk 36.38
ZAPALA Justyna mlot 38.85
WERSTAK Beata tyczka 2.80
LATO Piotr 10-boj 5.223
10  KACZMARCZYK Andrzej 110m pl 15.97
12  ZDRODOWSKA Martyna tyczka 2.50
14  OLESINSKI Dawid 400m 51.23
  BOKSINSKA Dagmara w dal bez wyniku
15  WISNIEWSKA Monika 400m pl 67.07
II Liga Lekkoatletyczna - II-gi rzut  

Lodz 5.09.1998  
Punkty  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc
120  WRONA Agnieszka tyczka 3.20
116  BIERNACKA Ewelina trojskok 11.89
114  KEPA Pawel wzwyz 2.06
103  CZLECZYNSKI Piotr 5000m 14.32.06
100  GLOWACKA Monika mlot 39.39
99  PAJAK Agnieszka 400m 57.68
90  SKORA Artur mlot 49.62
89  CIOSK Radoslaw mlot 49.22
88  SNOCHOWSKA Emilia mlot 36.42
88  WERSTAK Beata tyczka 2.80
88  DRYJAS Pawel 400m 50.0
83  ZAPALA Justyna dysk 36.79
79  BOKSINSKA Dagmara w dal 5.30
71  WISNIEWSKA Monika 400m 60.45
68  CEDRO Barbara wzwyz 1.55
68  LATO Piotr wzwyz 1.86
67  KRECISZ Monika 400m 60.92
67  KNEZ Andrzej mlot 43.04
66  STRYCZ Anna trojskok 10.34
59  OLESINSKI Dawid 400m 52.11
55  4x400m 3.36.49
37  ZAGDANSKI Mariusz 100m 12.02
Punktacja koncowa
KS BUDOWLANI:
I rzut:2037,
II rzut:1815,
RAZEM:3852
(3 miejsce)



Liga Juniorow - o puchar S.Szyszly - II rzut  

Bialystok 19.09.1998  
Punkty  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc
127  SNOCHOWSKA Emilia mlot K 38.13
120  SZWEJ Emilia mlot K 36.23
114  PYCZEK Dorota mlot K 34.26
126  CIOSKA Radoslaw mlot M/6 48.41
126  SKORA Artur mlot M/6 48.28
125  CIOSK Grzegorz mlot M/6 49.79
121  KACZMARCZYK Andrzej 110m ppl M J.Ml. 15.80
125  HUTNIK Adam dysk M 44.58
114  ZAPALA Justyna dysk K 34.11
158  BIERNACKA Ewelina trojskok (+0.2) 12.40
97  STRYCZ Anna trojskok (+0.5) 10.19
127  ZAGDANSKI M., KACZMARCZYK A., KAMINSKI P.,
ORDYSINSKI P.
4x100m M 45.02
139  PAJAK A.,
KRECISZ M.,
JOZWIK M.,
BIERNACKA E.
4x100m K 49.81
145  WRONA Agnieszka tyczka K 3.10
120  WERSTAK Beata tyczka K 2.60
110  ZDRODOWSKA Martyna tyczka K 2.40
90  OLESINSKI Dawid 400m ppl M J.Ml. 61.12
120  JOZWIK Marta 100m K 12.82
99  ZAGDANSKI Mariusz 100m M 11.73
133  PAJAK Agnieszka 400m K 57.61
113  KRECISZ Monika 400m K 60.11
105  WISNIEWSKA Monika 400m K 51.17
92  CEDRO Barbara wzwyz K 1.50
105  BOKSINSKA Dagmara w dal (+0.2) 5.30
141  CZLECZYNSKI Piotr 3000m M 8:23.46
128  CZLECZYNSKI P., OLESINSKI D.,
LATO P.,
LECH L.
4x400m M 3:31.80
146  KEPA Pawel wzwyz M 2.06
101  LATO Piotr wzwyz M 1.81
Punktacja koncowa
KS BUDOWLANI:
I rzut:3120,
II rzut:3088,
RAZEM:6208
(8 miejsce)



Medalisci Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w roku 1998 z KS Budowlani Kielce.  

   
Miejsce  Lekkoatleta/tka Konkurencja MP
Czleczynski Piotr 3000m Halowe MP
Kepa Pawel wzwyz MP Juniorow
Wrona Agnieszka tyczka MP Jun. Mlodszych
II  Kij Dominik 400mpl MP Juniorow
II  Wrona Agnieszka tyczka Halowe MP Jun. Mlodszych
II  Pajak Agnieszka 200m Halowe MP Jun. Mlodszych
Mlodzicy - Maly Memorial Janusza Kusocinskiego - nieoficjalne MP mlodzikow  
Miejsce  Lekkoatleta/tka Konkurencja
II  Pazdej Weronika 100mpl
II  Sszymkiewicz Nina kula
II  Szymkiewicz Nina dysk




| Index | Przewodnik | Foto Galeria | Rezultaty | Kalendarz | Hotel | Sponsorzy |
Copyright 1998 Wojciech Habdas. All rights reserved.
All photographs 1998.