Kielce
Menu

Nasi zawodnicy na biezniach Polski w sezonie 1999

index | 1999


Halowe Misrzostwa Polski Juniorow  

Spala 22-23.01.1999  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
BIERNACKA Ewelina trojskok 11.80
  JOZWIK Marta 100m pl el 9.65
  PAJAK Agnieszka 400m el 60.92
  WISNIEWSKA Monika 800m el 2.24.64
  ZAGDANSKI Mariusz 60m el 7.43

Halowe Mistrzostwa Polski Juniowrow Mlodszych  

Spala 23-24.01.1999  
Poz  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
KACZMARCZYK Andrzej 60m pl el 8.79/F 8.56
WRONA Agnieszka tyczka 3.30
OLESINSKI Dawid 300m el 37.42/F 37.51
BOKSINSKA Dagmara w dal 533
STYRCZ Anna trojskok 10.7
10  WERSTAK Beata tyczka 260
12  ZDRODOWSKA Martyna tyczka 250
Halowe Mistrzostwa Polski w Wielobojach Juniorow Mlodszych  

 
Punkty  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
3.29  BOKSINSKA Dagmara piecioboj 9.74-169-7.91-5.44-2.36.81



Biegi Przelajowe  

Konskie  
Miejsce  Lekkoatleta/tka Konkurencja Rocznik
ZIELONKA Justyna 2500 mlodziczki 84
SOLTYSIAK Kamil 3000 mlodzicy 84
SZELAGOWSKI Artur 2000 mlodzicy 84
WISNIEWSKI Lukasz 1500 chlopcy 86-87 86
WISNIEWSKA Monika 2000 juniorki 81
SZOLOWSKI Filip 3000 mlodzicy 84
MICHCIK Lukasz 3000 juniorzy 80-81 81
KROCHMAL Renata 1500 mlodziczki 85
CHABA Dariusz 3000 juniorzy ml 82
SAWICKA Anna 1500 mlodziczki 84
11  CZAJKA Agnieszka 1000 dziewczeta 86-87 86
13  JUSZCZYK Michal 3000 juniorzy ml 82
20  SCIBOR Michal 1500 chlopcy 86-87 86
Punktacja koncowa
KS BUDOWLANI:
II miejsce
22pkt



Biegi Przelajowe  

Skarzysko 27.03.1999  
Miejsce  Lekkoatleta/tka Konkurencja Rocznik
SOLTYSIK Kamil 3000 mlodzicy 84-85 84
SZELAGOWSKI Artur 2000 mlodzicy 84-85 84
ZIELONKA Justyna 2500 mlodziczki 84-85 84
SZOLOWSKI Filip 3000 mlodzicy 84-85 84
CHABA Mariusz 3000 juniorzy 82-83 82
SUCHOJAD Tomasz 3000 juniorzy 84-85 84
10  MICHCIK Lukasz 4000 juniorzy 80-81 81
13  KROCHMAL Renata 1500 mlodziczki 84-85 85
14  SAWICKA Anna 2500 mlodziczki 84-85 84
Punktacja koncowa
KS BUDOWLANI:
IV miejsce
26pkt

Skok o Tyczce  
28.03.99  
Punkty  Lekkoatleta/tka Konkurencja Czas/Odleglosc/Wysokosc
WRONA Agnieszka skok o tyczce 3.41
WERSTAK Beata skok o tyczce 2.81



Mistrzostwa Makroregionu w Lodzi  

05.06.99  
Miejsce  Lekkoatleta/tka Konkurencja Wynik
Juniorzy:
BIERNACKA Ewelina trojskok 11.90m
BIERNACKA Ewelina w dal 555cm
JOZWIK Marta 100m ppl 15.15s
LECH Lukasz 10-boj 5762pkt
ROZYCKI Szczepan tyczka 3.00m
II  PAJAK Agnieszka 100m 12.63s
II  ZAPALA Justyna dysk 34.14m
II  ZAPALA Justyna mlot 35.39m
III  WISNIEWSKA Monika 800m 2:22.00s
III  JOZWIK Marta 100m 12.71s
III  JAMIOL Michal 400m ppl 56.79s
Juniorzy mlodsi:
WRONA Agnieszka tyczka 3.30m
CIOSK Grzegorz mlot 59.85m
SZYNKIEWICZ Nina dysk 34.53m
STYRCZ Anna 3-skok 11.24m
BOKSINSKA Dagmara 7-boj 4326pkt
KALETA Dawid 10-boj 5176pkt
sztafeta 4x100 44.85s
II  WERSTAK Beata tyczka 2.9m
II  OLESINSKI Dawid 400m 57.39s
II  HUTNIK Adam dysk 46.30m
III  HUTNIK Adam kula 13.54m
III  ZDRODOWSKA Martyna tyczka 2.8m



Halowe Mistrzostwa Polski w Wielobojach Juniorow Mlodszych  

Final Czwartkow Lekkoatletycznych w Warszawie  
Miejsce  Lekkoatleta/tka Konkurencja Wynik
CHUDZIK Kamila pileczka palantowa 62m
PODSIADLO Magda skok wzwyz 155cm
ROZEJ Damian 300m 47.41s
STEPIEN Bernadetta 600m 1.43,30m
KLIMCZAK Ewelina 600m 1.47,56m
CHABIK Magda skok wzwyz 133cm




| Index | Przewodnik | Foto Galeria | Rezultaty | Kalendarz | Hotel | Sponsorzy |
Copyright 1999 Wojciech Habdas. All rights reserved.
All photographs 1999.