Kielce
Menu
Rezultaty   |    [Konkurencje]    [Punktacja Koncowa]

Oficjalne Rezultaty - 100 METROW - Kobiety Juniorki  

Seria 1 - Kielce, 22.V.1999 /+1.0/  
Poz  Atletka Rocznik Klub Miasto Czas
1 HENNIG Anita 82 LUBTOUR Z. GORA 11.87
2 RELA Edyta 80 AZS KU WSP RZESZOW 12.02
3 CHOMIK Ewa 81 PODLASIE BIALYSTOK 12.20
4 PAJAK Agnieszka 81 BUDOWLANI KIELCE 12.42
5 MAKOSZA Marta 83 SKRA WARSZAWA 12.43
6 STACHURSKA Sylwia 80 PODLASIE BIALYSTOK 12.44

Seria 2 - Kielce, 22.V.1999 /+1.6/  
Poz  Atletka Rocznik Klub Miasto Czas
1 SPITALNIK Paulina 83 SKRA WARSZAWA 12.42
2 ORZECHOWSKA Agnieszka 81 ZAWISZA BYDGOSZCZ 12.54
3 CICHOCKA Izabela 83 MKS MOS WROCLAW 12.61
4 JAKUBOWSKA Joanna 81 MKS JUVENIA BIALYSTOK 12.80
5 BARTOSIEWICZ Barbara 81 ZAWISZA BYDGOSZCZ 13.04
6 FUDALA Joanna 83 ZAWISZA BYDGOSZCZ 13.09

Seria 3 - Kielce, 22.V.1999 /+3.2/  
Poz  Atletka Rocznik Klub Miasto Czas
1 STRZELECKA Dorota 82 LUBUSZ SLUBICE 12.56
2 DUDZINSKA Sylwia 81 MKS PLONSK 12.85
3 JAKUBOWSKA Anna 80 MKS OSA ZGORZELEC 12.94
4 RAKOWSKA Eliza 83 MKS JUVENIA BIALYSTOK 12.99
5 PERKOWSKA Sylwia 82 MKS JUVENIA BIALYSTOK 12.99
6 MAKARA Kamila 81 AZS KU WSP RZESZOW 13.08

Seria 4 - Kielce, 22.V.1999 /+2.0/  
Poz  Atletka Rocznik Klub Miasto Czas
1 HRYCAJ Agnieszka 83 LUBUSZ SLUBICE 12.89
2 CZRNOWSKA Ewa 81 MKS JUVENIA BIALYSTOK 12.91
3 PARZYSZEK Kinga 82 ORZEL WARSZAWA 13.03
4 WOELECHOWSKA Marta 83 MKS PLONSK 13.05
5 RYCHCIK Karolina 83 MKS PLONSK 13.27

Seria 5 - Kielce, 22.V.1999 /0.0/  
Poz  Atletka Rocznik Klub Miasto Czas
1 BLICHARSKA Danuta 85 AZS AWF WARSZAWA 12.63
2 SIKORSKA Anna 81 ORKAN POZNAN 12.96PK
3 PRONIN Anna 83 LUBUSZ SLUBICE 13.24PK
4 LUSSA Karolina 82 ORKAN POZNAN 13.37PK
5 WOJTKOWIAK Marzena 80 AZS KU WSP RZESZOW 13.43PK



Oficjalne Rezultaty - 100 METROW - Mezczyzni Juniorzy  

Seria 1 - Kielce, 22.V.1999 /+0.2/  
Poz  Atleta Rocznik Klub Miasto Czas
1 ROGOWSKI Przemyslaw 80 SKRA WARSZAWA 10.75
2 PAWLAK Adam 82 MKS JUVENIA BIALYSTOK 11.02
3 PYTLARCZYK Pawel 82 AZS AWF WARSZAWA 11.19
4 SZCZESNOWICZ Mariusz 82 PODLASIE BIALYSTOK 11.26
5 KULCZAK Marcin 82 ORKAN POZNAN 11.29
6 PYTLARZ Dariusz 80 MKS OSA ZGORZELEC 11.47

Seria 2 - Kielce, 22.V.1999 /0.0/  
Poz  Atleta Rocznik Klub Miasto Czas
1 NIEMCZAL Zbigniew 83 ORKAN POZNAN 11.40
2 SKOWRONSKI Maciej 82 MKS PLONSK 11.41
3 MAJCHRZAK Marcin 80 LUBUSZ SLUBICE 11.56
4 KAMINSKI Pawel 81 BUDOWLANI KIELCE 11.69
5 ZAGDANSKI Mariusz 81 BUDOWLANI KIELCE 11.75

Seria 2 - Kielce, 22.V.1999 /-0.4/  
Poz  Atleta Rocznik Klub Miasto Czas
1 DABROWSKI Tomasz 80 AZS AWF GDANSK 11.69
2 PASECKI Marcin 82 MKS JUVENIA BIALYSTOK 11.79
3 GORALSKI Marek 81 MKS JUVENIA BIALYSTOK 11.87
4 ZUCHLINSKI Lukasz 83 MKS PLONSK 11.96
5 KOLACZKOWSKI Jakub 81 SKRA WARSZAWA 12.03PK

Seria 4 - Kielce, 22.V.1999 /-2.0/  
Poz  Atleta Rocznik Klub Miasto Czas
1 BOROWIK Krzysztof 83 PODLASIE BIALYSTOK 11.36PK
2 SZCZESNOWICZ Krzysztof 81 PODLASIE BIALYSTOK 11.40PK
3 JANKOWSKI Pawel 80 AZS AWF GDANSK 11.61PK
4 JANUSZKIEWICZ Kamil 82 BUDOWLANI KIELCE 11.80PK
5 CZERNIAK Jerzy 80 LUBTOUR Z. GORA 11.85PK
6 DUTKIEWICZ Adam 83 AZS AWF WARSZAWA 11.88PK




| Index | Przewodnik | Foto Galeria | Rezultaty | Kalendarz | Hotel | Sponsorzy |
Copyright 1999 Wojciech Habdas. All rights reserved.
All photographs 1999.