Kielce
Menu
Rezultaty   |    [Konkurencje]    [Punktacja Koncowa]

Oficjalne Rezultaty - 100 METROW - Kobiety  

Seria 1 (-0.6) - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atletka Klub Miasto Czas
  1 GIEMZO Monika ZSZ 1 SIEDLCE 11.92
  2 ONYSKO Daria ZSO KOLOBRZEG 12.32
  3 PAJAK Agnieszka V LO KIELCE 12.43
  4 NOWAK Amelia II LO WROCLAW 12.47
  5 KOWALSKA Joanna VII LO ZIELONA GORA 12.74
  6 WOJCIGA Karolina LO MYSLOWICE 13.95
  7 MARCHUT Barbara ZSGastronom STALOWA WOLA

Seria 2 (-0.3) - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atletka Klub Miasto Czas
  1 JOZWIK Marta V LO KIELCE 12.86
  2 NOWAK Natalia II LO WROCLAW 12.97
  3 NYCZ Anna ZSGastronom STALOWA WOLA 13.00
  4 DOBROWSKA Dagmara VII LO ZIELONA GORA 13.23
  5 KOT Anna ZSZ 1 SIEDLCE 13.75
  6 STOLORZ Edyta LO MYSLOWICE 14.54

Seria 3 (-1.6) - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atletka Klub Miasto Czas
  1 PIENKOWSKA Marta ZSZ 1 SIEDLCE 13.25PK
  2 ONYSKO Elwira ZSO KOLOBRZEG 13.67
  3 ZAJACZKOWSKA Kinga VII LO ZIELONA GORA 14.13
  4 ORMANSKA Aleksandra VII LO ZIELONA GORA 14.16
  5 SZYMORA Aleksandra LO MYSLOWICE 15.76PK



Oficjalne Rezultaty - 100 METROW - Mezczyzni  

Seria 1 (0.0)- Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 OZDARSKI Bartosz ZSS BYDGOSZCZ 11.13
  2 UIDO Wojciech ZSZ STALOWA WOLA 11.28
  3 JANECKI Janusz VII LO ZIELONA GORA 11.42
  4 GROCHOWSKI Bartlomiej IV LO BIALYSTOK 11.54
  5 CHORCHOS Piotr ZSZ 1 SIEDLCE 11.65
  6 KICINSKI Blazej II LO WROCLAW 11.66

Seria 2 (+1.8) - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 LASKOWSKI Patryk ZSS BYDGOSZCZ 11.12
  2 WOJCICKI Wojciech II LO WROCLAW 11.54
  3 DUDEK Rafal ZSZ 1 SIEDLCE 11.77
  4 PRZEDPELSKI Jerzy IV LO BIALYSTOK 11.96
  5 JUNGIEWICZ Grzegorz T.Hut-Mech OSTROWIEC 12.23

Seria 3 (+1.9) - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 KAMINSKI Pawel ZSMech-Ekonom KIELCE 11.59
  2 PILAT Lukasz ZSZ STALOWA WOLA 11.77
  3 CZERNIAK Jerzy VII LO ZIELONA GORA 11.80
  4 BRODALKA Pawel ZSO KOLOBRZEG 12.12
  5 ZIECINA Marcin ZSZ GARWOLIN 12.40

Seria 4 (+1.0) - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 ZIECINA Radoslaw ZSZ GARWOLIN 11.97
  2 ORDYSINSKI Piotr ZSMech-Ekonom KIELCE 12.00
  3 TERES Michal ZSO KOLOBRZEG 12.29
  4 MALICKI Piotr T.Hut-Mech OSTROWIEC 12.56

Seria 5 (+1.3) - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 MALEC Pawel II LO WROCLAW 11.56PK
  2 TETER Pawel ZSZ STALOWA WOLA 12.08PK
  3 LIPSKI Tomasz IV LO BIALYSTOK 12.44PK
  4 ANDRZEJEWSKI Pawel ZSZ 1 SIEDLCE 12.49PK




| Index | Przewodnik | Foto Galeria | Rezultaty | Kalendarz | Hotel | Sponsorzy |
Copyright 1998 Wojciech Habdas. All rights reserved.
All photographs 1998.