Kielce
Menu
Rezultaty   |    [Konkurencje]    [Punktacja Koncowa]

Oficjalne Rezultaty - 400 METROW - Kobiety  

Seria 1 - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atletka Klub Miasto Czas
1 KAROLKIEWICZ Justyna ZSZ 1 SIEDLCE .55.41
  2 POKOJ Joanna ZSGastronom STALOWA WOLA 1.01.23
  3 KRECISZ Monika V LO KIELCE 1.01.34
  4 PYPLACZ Marta LO MYSLOWICE 1.01.37
  5 CHMIEL Joanna ZSZ 1 SIEDLCE 1.02.47
  6 MIETKIEWICZ Magdalena VII LO DABROWA GORNICZA 1.04.01

Seria 2 - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atletka Klub Miasto Czas
1 GRZESIAK Katarzyna II LO WROCLAW 1.00.43
  2 GRAD Agnieszka VII LO ZIELONA GORA 1.01.15
  3 WOJCIECHOWSKA Anna ZSO KOLOBRZEG 1.01.49
  4 KRYSIAK Katarzyna VII LO DABROWA GORNICZA 1.07.62
  5 MADEJSKA Aneta LO MYSLOWICE 1.10.87
  6 MAZUR Ewelina V LO KIELCE 1.12.41

Seria 3 - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atletka Klub Miasto Czas
1 KOSZTOWNIAK Aleksandra II LO WROCLAW .58.87
  2 RACHMAJDA Aniceta II LO WROCLAW 1.01.82PK
  3 HOWAKO Katarzyna ZSO KOLOBRZEG 1.02.79
  4 DZIECHCIAZ Agnieszka ZSGastronom STALOWA WOLA 1.05.66
  5 KRZYZANOWSKA Emilia VII LO ZIELONA GORA 1.06.42



Oficjalne Rezultaty - 400 METROW - Mezczyzni  

Seria 1 - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
1 DRYJAS Pawel ZSMech-Ekonom KIELCE 50.11
  2 PIETRZYKOWSKI Michal II LO WROCLAW 50.28
  3 MARCINIAK Marcin ZSZ 1 SIEDLCE 50.33
  4 MLYNSKI Lukasz ZSS BYDGOSZCZ 50.49
  5 SOBOWIEC Bartosz ZSS BYDGOSZCZ 50.96
  6 SZTANDERA Jakub ZSZ 1 SIEDLCE 52.17

Seria 2 - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 KOZIOLEK Pawel II LO WROCLAW 51.05
  2 HERDY Mariusz ZSZ STALOWA WOLA 52.94
  3 MOCARSKI Piotr IV LO BIALYSTOK 53.60
  4 WITEK Marcin ZSZ GARWOLIN 54.60
  5 GIERADA Pawel T.Hut-Mech OSTROWIEC 57.67

Seria 3 - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 WYSZOGRODZKI Grzegorz ZSO KOLOBRZEG 50.93
  2 OLESINSKI Dawid ZSMech-Ekonom KIELCE 52.46
  3 FERENC Kamil T.Hut-Mech OSTROWIEC 55.07
  4 KLAK Damian ZSZ STALOWA WOLA 55.67
  5 KOZIKOWSKI Michal VII LO ZIELONA GORA 56.80

Seria 4 - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 LESZCZYLOWSKI Marcin ZSO KOLOBRZEG 54.60
  2 MALINOWSKI Rafal IV LO BIALYSTOK 54.79
  3 BRUDER Piotr VII LO ZIELONA GORA 56.40
  4 SWIESIULSKI Grzegorz ZSZ GARWOLIN 59.59

Seria 5 - Kielce, 16.IX.1998  
Poz  Tor Atleta Klub Miasto Czas
  1 SZALAK Sebastian II LO WROCLAW 52.33PK
  2 PEKALA Mariusz KS Olimp 52.92PK
  3 SAMOLUK Aleksander ZSZ 1 SIEDLCE 53.68PK
  4 MENDYGRAL Grzegorz KS Olimp 54.84PK
  5 BALAKIER Karol IV LO BIALYSTOK 55.97PK
  6 SZLASSA Marcin ZSZ 1 SIEDLCE 58.28PK
  7 SZULAWA Lukasz ZSZ 1 SIEDLCE 59.86PK




| Index | Przewodnik | Foto Galeria | Rezultaty | Kalendarz | Hotel | Sponsorzy |
Copyright 1998 Wojciech Habdas. All rights reserved.
All photographs 1998.