Kielce
Menu
Rezultaty   |    [Punktacja Koncowa]

Oficjalne Rezultaty - Poniedzialek Lekkoatletyczny I  

Kielce, 26.IV.1999  
Konkurencja  Rocznik Poz  Atletka/a Miasto Czas
Wysokosc
Dlugosc
60m - dziewczeta 86 1 CHUDZIK Kamila Kielce 8.66
60m - dziewczeta 86 2 MATAWINA Urszula Gorno 9.35
60m - dziewczeta 86 3 GORAWSKA Joanna Kielce 9.46
60m - dziewczeta 87 1 PABIS Marzena Kielce 9.22
60m - dziewczeta 87 2 GLISZCZYNSKA Katarzyna 9.44
60m - dziewczeta 87 3 GOLONKA Ola Kielce 9.47
60m - dziewczeta 88 1 MATANINA Elzbieta Gorno 9.79
60m - dziewczeta 88 2 RADOMSKA Martyna Kielce 10.14
60m - dziewczeta 88 3 KOZLOWSKA Ilona Kielce 10.33
60m - chlpcy 86 1 MARKOWSKI Tomasz Kielce 8.36
60m - chlopcy 86 2 KOBUS Maciej Kielce 8.71
60m - chlopcy 86 3 MALINOWSKI Lukasz Maslow 8.73
60m - chlopcy 87 1 LENTY Marcin Kielce 9.66
60m - chlopcy 87 2 KUZKA Michal Machocice 9.92
60m - chlopcy 87 3 IWAN Rafal Maslow 9.95
60m - chlopcy 88 1 BOCHNACKI Miachal Kielce 9.88
60m - chlopcy 88 2 KUBICKI Adam Cminsk 9.95
60m - chlopcy 88 3 KARYS Machocice 9.96
300m - dziewczeta 86 1 PODSIADLO Magda Kielce 46.58
300m - dziewczeta 86 2 CELNIAK Magda Cminsk 51.65
300 - dziewczeta 86 3 LAKOMIEC Iza 52.32
300 - dziewczeta 87 1 PIETRASZEK Kinga Cminsk 54.26
300 - dziewczeta 87 2 SKIBA Agnieszka Krajno 59.91
300 - dziewczeta 87 3 TOPOREK Ewelina Kostomloty 62.27
300 - dziewczeta 88 1 ZIELINSKA Ewelina Gorno 56.97
300m - dziewczeta 88 2 BALCHANOWSKA Cminsk 57.99
300m - dziewczeta 88 3 STROZYK Ola Cminsk 60.20
300m - chlopcy 86 1 GRYCHOWSKI Mateusz 49.35
300m - chlopcy 86 2 SAPRYK Leszek 49.71
300m - chlopcy 86 3 PASEK Marek Kostomloty 50.07
300m - chlopcy 87 1 WARIANEK Daniel Kostomloty 53.80
300 - chlopcy 87 2 KOZAK Lukasz Cminsk 54.24
300 - chlopcy 87 3 CISEK Daniel Krajno 61.01
300 - chlopcy 88 1 GLUSZEK Pawel Cminsk 55.52
300m - chlopcy 88 2 SIAREK Michal Gorno 56.51
300 - chlopcy 88 3 DABROWSKI Michal Cminsk 59.80
600m - dziewczeta 86 1 ZYBALA Agnieszka 1.58.37
600m - dziewczeta 86 2 FUMANEK Anna Gorno 1.59.54
600m - dziewczeta 86 3 MAJ Anna Gorno 1.58.99
600m - dziewczeta 87 1 GLOWACZ Magdalena Kielce 1.50.74
600m - dziewczeta 87 2 PEDRYCZ Emilia Gorno 2.03.08
600m - dziewczeta 87 3 GOLA Gosia Kielce 2.04.39
600m - dziewczeta 88 1 LUBEK Joanna 2.12.91
600m - dziewczeta 88 2 BIALOGONSKA Anastazja Gorno 2.14.76
600m - dziewczeta 88 3 WOJCIK Agata Wzdol 2.20.29
1000m - chlopcy 86 1 WISNIEWSKI Lukasz Kielce 3.17.11
1000m - chlopcy 86 2 PAJAK Tomasz Wzdol 3.22.23
1000m - chlopcy 86 3 DYBKA Karol Gorno 3.24.47
1000m - chlopcy 87 1 CICHONSKI Robert Krajno 3.25.71
1000m - chlopcy 87 2 MORAWSKI Wojciech Gorno 3.33.44
1000m - chlopcy 87 3 JAMROZEK Michal Gorno 3.35.87
1000m - chlopcy 88 1 PIWKO Patryk Gorno 3.24.55
1000m - chlopcy 88 2 ROZEJ Dominik Konskie 3.27.70
1000m - chlopcy 88 3 GRZEGOLEC Adam Gorno 3.43.41
skok w dal - dziewczeta 86 1 GORAWSKA Joanna Kielce 4.36
skok w dal - dziewczeta 86 2 WOJCIK Katarzyna Kielce 4.33
skok w dal - dziewczeta 86 3 ZYBALA Agnieszka 4.20
skok w dal - dziewczeta 87 1 PABIS Katarzyna Kielce 3.97
skok w dal - dziewczeta 87 2 BRONA Anna Kielce 3.63
skok w dal - dziewczeta 87 3 MAJ Monika Gorno 3.55
skok w dal - dziewczeta 88 1 RADOMSKA Martyna Kielce 4.00
skok w dal - dziewczeta 88 2 BARANSKA Malgorzata Kielce 3.57
skok w dal - dziewczeta 88 3 JARZABEK Barbara Kielce 3.50
skok w dal - chlopcy 86 1 KOBUZ Maciej Kielce 4.73
skok w dal - chlopcy 86 2 JACYK Szymon Kielce 4.40
skok w dal - chlopcy 86 3 ZIELINSKI Michal Kielce 4.20
skok w dal - chlopcy 87 1 SLIWASZCZYK Jaroslaw 3.95
skok w dal - chlopcy 87 2 LENTY Marcin Kielce 3.87
skok w dal - chlopcy 87 3 WITKOWSKI Marcin 3.87
skok w dal - chlopcy 88 1 BOREK Dawid Gorno 3.83
skok w dal - chlopcy 88 2 GROMADZINSKI Lukasz Kielce 3.66
skok w dal - chlopcy 88 3 PIWKO Patryk Gorno 3.64
skok wzwyz - dziewczeta 86 1 PODSIADLO Magda Kielce 145
skok wzwyz - dziewczeta 86 2 GOLABEK Malina Machocice 120
skok wzwyz - dziewczeta 86 3 ??? Beata Maslow 120
skok wzwyz - dziewczeta 97 1 SOBCZYK Katarzyna Kielce 130
skok wzwyz - dziewczeta 97 2 GOLONKA Ola Kielce 130
skok wzwyz - dziewczeta 97 3 CHABIK Magda Kielce 130
skok wzwyz - dziewczeta 88 1 SITO Iwona Krajno 105
skok wzwyz - dziewczeta 88 2 BIALOGONSKA Anastazja Gorno 105
skok wzwyz - dziewczeta 88 3 MAZURCZAK Karolina Gorno 105
skok wzwyz - chlopcy 86 1 MARKOWSKI Tomasz Kielce 140
skok wzwyz - chlopcy 86 2 MALINOWSKI Lukasz Maslow 130
skok wzwyz - chlopcy 86 3 ZIOLKOWSKI Rafal Gorno 120
pileczka palantowa - dziewczeta 86 1 CHUDZIK Kamila Kielce 59.00
pileczka palantowa - dziewczeta 86 2 ZBROJ Anna Kielce 41.00
pileczka palantowa - dziewczeta 86 3 PODSIADLO Magda Kielce 39.00
pileczka palantowa - dziewczeta 87 1 BONDURA Magda Kielce 33.00
pileczka palantowa - dziewczeta 87 2 SZAFRANSKA Magda Kielce 32.50
pileczka palantowa - dziewczeta 87 3 CEDRO Sylwia Kielce 29.00
pileczka palantowa - dziewczeta 88 1 SERUSIN Monika Kielce 29.00
pileczka palantowa - dziewczeta 88 2 WOJCIK Ewelina Kielce 26.00
pileczka palantowa - dziewczeta 88 3 WIECZOREK Anna Porzecze 26.00
pileczka palantowa - chlopcy 86 1 GLADYS Radoslaw Kielce 56.00
pileczka palantowa - chlopcy 86 2 JANIK Lukasz Kielce 56.00
pileczka palantowa - chlopcy 86 3 RACZYNSKI Dominik Cminsk 53.00
pileczka palantowa - chlopcy 87 1 SERWATA ??? Cminsk 47.00
pileczka palantowa - chlopcy 87 2 WARIANEK Daniel Kostomloty 46.00
pileczka palantowa - chlopcy 87 3 KUBICKI Adrian Cminsk 43.00
pileczka palantowa - chlopcy 88 1 BUCHCIC Albert Porzecze 41.00
pileczka palantowa - chlopcy 88 2 ROZEJ Damian Konskie 40.00
pileczka palantowa - chlopcy 88 3 BOCHNACKI Michal Kielce 38.00




| Index | Przewodnik | Foto Galeria | Rezultaty | Kalendarz | Hotel | Sponsorzy |
Copyright 1999 Wojciech Habdas. All rights reserved.
All photographs 1999.