Archiwum dnia 18 sierpnia 2012

Trzy razy na podium w Radomiu

Wojciech Jarosz zajął drugie miejsce w biegu na 800 m podczas otwartych mistrzostw Radomia, rozegranych na nowym stadionie lekkoatletycznym w tym mieście. Zawodnik Juventy-Kobex Starachowice uzyskał swój najlepszy w tym roku rezultat 1.50,44.
Dwa razy na trzecich pozycjach uplasowała się Renata Misiarczyk z KKL Kielce, która pchnęła kulą 11,52 i rzuciła dyskiem 41,51. Czwarty na 1500 m był Mariusz Kondrat z Trójki Sandomierz z czasem 3.55,75. Także czwartą pozycję zajął jego klubowy kolega Karol Petelewicz w biegu na 110 m ppł – w finale uzyskał 16,10, a w eliminacjach 15,58.
Rekord życiowy na 400 m czasem 52,03 ustanowił junior młodszy Szymon Dobaj z KKL, specjalizujący się na dwukrotnie dłuższym dystansie.