Archiwum dnia 9 października 2016

Biegali maraton w Poznaniu i Rzeszowie, a w Kielcach „dychę”

Michał Sedlak (lubietobieganie.pl)

Michał Sedlak zajął 14. miejsce w klasyfikacji open 17. PKO Poznań Maraton z dobrym czasem 2:41.08. W kategorii wiekowej 40-latków biegacz z Gieraszowic w gminie Łoniów (powiat sandomierski) był drugi. W tym samym maratonie kielczanka Maria Rodkiewicz-Kaługa ustanowiła rekord życiowy wynikiem 3:41.19.
Świętokrzyscy biegacze startowali też w 4. PKO Maratonie Rzeszowskim. Piotr Chmiel z Suchedniowa był 13. w kategorii open i najlepszy wśród panów, którzy ukończyli 40 lat, z rezultatem 2.49.14. Na 15. pozycji minął metę kielczanin Piotr Brzoza z czasem 2:49.24. Agnieszka Obłąk z Kielc pokonała maraton w Rzeszowie w 3:59.33.
Zorganizowaną przez MOSiR V Kielecką Dychę ukończyło 722 biegaczek i biegaczy. Zwyciężył Łukasz Woźnia...Czytaj więcej