Archiwum dnia 16 czerwca 2017

Sandomierzanka druga we Francji, czwarta w Finlandii

logomKarolina Kołeczek zajęła drugie miejsce w biegu na 100 m przez płotki na mityngu we francuskim Hérouville-Saint-Clair. Uzyskała czas 13,28 s, przegrywając z reprezentantką Republiki Południowej Afryki Rikennette Steenkamp, która miała 13,13 s. Trzecią na mecie Yasmin Miller z Wielkiej Brytanii sandomierzanka wyprzedziła o 0,16 s.
Mityng we Francji rozegrany został wieczorem 15 czerwca. Dwa dni wcześniej zawodniczka Wisły Junior Sandomierz startowała w Paavo Nurmi Games w fińskim Turku. Uzyskała tam lepszy czas – 13,20 s, ale wystarczył do zajęcia czwartego miejsca. Zwyciężyła Ukrainka Hanna Płoticyna z rezultatem 13,08 s.
W przyszły weekend Karolina Kołeczek reprezentować będzie Polskę w swej koronnej konkurencji podczas VII Drużynowych Mistrzostwach Europy, które ...