Archiwum dnia 25 czerwca 2018

Słaby występ świętokrzyskich juniorów w mistrzostwach Polski

Żadnemu z reprezentantów województwa świętokrzyskiego nie udało się zająć miejsca w pierwszej dziesiątce podczas mistrzostw Polski juniorów we Włocławku. Najbliżej tego był Szymon Jasieńczuk z KKL Kielce, który uplasował się na czwartej pozycji w finale B biegu na 400 m przez płotki z czasem 56,85 s i został sklasyfikowany jako 12. w tej konkurencji. Jego klubowa koleżanka Alicja Sobczyk zajęła 13. lokatę w skoku o tyczce z wynikiem 2,80 m.

Na 15. miejscu uplasowała się kolejna zawodniczka KKL Julia Jamróz, która rzuciła młotem 40,40 m. Ostatnią 16. lokatę w biegu na 3000 m zajęła Joanna Wendt ze Słoneczka Busko-Zdrój z czasem 11.57,43. Na eliminacjach zakończył starty na 100 i 200 m Bartłomiej Cichoński z KKL...