Archiwum dnia 11 listopada 2019

Łukasz Woźniak dziesiąty w 31. Biegu Niepodległości w Warszawie

Bardzo dobrze spisał się Łukasz Woźniak w silnie i liczne obsadzonym 31. Biegu Niepodległości w Warszawie. Biegacz ze Strawczyna, który w tym roku zmagał się z kontuzjami, uplasował się na dziesiątej pozycji, pokonując 10-kilometrową trasę w 31 min 34 s. Do zwycięzcy, Arkadiusza Gardzielewskiego ze Śląska Wrocław, stracił 2 min 5 s.

W rozegranym na ulicach stolicy biegu świetnie wypadła również trenowana przez Woźniaka 18-letnia Julia Szymkiewicz z Olimpu Strawczyn, która w kategorii kobiet uplasowała się na dziewiątym  miejscu z czasem 38.31. Do mety dobiegły w sumie 18 903 osoby.

Bieg Niepodległości w Kielcach, także na 10 km, ukończyło 744 biegaczek i biegaczy. Zwyciężył zdecydowanie Michał Bąk z Chełmiec (gm. Strawczyn) z czasem 34.54...