Archiwum dnia 3 października 2020

Pierwszy raz pobiegli w takiej sztafecie, po wicemistrzostwo Polski!

Anna Skowronek, Oliwia Skrzyniarz, Adam Masaczyński i Jakub Sobura-Durma z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego zdobyli wicemistrzostwo Polski juniorów w sztafecie mieszanej 4×400 m. Uzyskali czas 3.40,80.

Sztafeta mieszana 4×400 m KKL Kielce, wicemistrzowie Polski juniorów (fot. Tomasz Wieczorek)

Złoty medal w rozgrywanych w Łodzi mistrzostwach przypadł sztafecie UKS Kusy Warszawa, która zdecydowanie wygrała bieg z rezultatem 3.35,55. Trzecie miejsce zajął Start Długołęga, który do kielczan stracił 0,73 s.

Warto dodać, że zawodnicy KKL po raz pierwszy pobiegli takiej sztafecie, wprowadzonej do zawodów lekkoatletycznych w ostatnich latach. Była ona mieszana nie tylko ze względu na płeć, ale i kategorie wiekowe...