Archiwum dnia 6 listopada 2021

Łódzkie – Świętokrzyskie 3:1 w przełajowych mistrzostwach młodzików

Biegacze z województwa łódzkiego okazali się lepsi od rówieśników ze świętokrzyskiego w międzywojewódzkich mistrzostwach w biegach przełajowych. Zwyciężyli w trzech z czterech biegów rozegranych na trasach wokół stadionu przy ul. Południowej w Końskich.

Bieg na 2 km młodzików, na prowadzeniu Karol Bąk (nr 6) i Kuba Tałaj (nr 4), za nimi z nr 603 późniejszy zwycięzca Wiktor Markowski (fot. Bartłomiej Kozłowski)

Świętokrzyscy młodzicy triumfowali tylko w jednym biegu, na dystansie 2 km, zajmując w nim pięć pierwszych miejsc. Zwyciężył Wiktor Markowski z KKL Kielce, wyprzedzając Karola Bąka i Kubę Tałaja z Żaczka Połaniec.

Reprezentanci naszego województwa zajęli jeszcze trzy miejsca na podium. Na 1,5 km młodziczek druga była Oliwia Bełczew, a ...