Przełaje w Końskich, międzywojewódzkie i wojewódzkie0

Biegi-przełajowe-OSiR-Końskie-13-1024x768Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych rozegrane zostaną w sobotę 18 marca w Końskich. Równocześnie odbędą się mistrzostwa województwa Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS.

W mistrzostwach młodzików rywalizować będą biegacze z województw łódzkiego i świętokrzyskiego – dziewczęta  1,5 km i 2,5 km, a chłopcy na 2 km i 3 km. W ramach mistrzostw województwa rozegrane zostaną biegi na 600 i 800 m dla dzieci oraz na 2 km i 3 km w kategorii juniorów młodszych, juniorów i seniorów.

Początek imprezy o godz. 11.40 na stadionie przy ul. Południowej w Końskich. Zgłoszenia do biegów dzieci przyjmowane będą w dniu zawodów, szkoły mogą zgłaszać biegaczy do piątku 17 marca na adres swkozla@pzla.pl, a kluby w elektronicznym systemiezgłoszeń domtel-sport.pl.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>