Paweł Tietierin siódmy w MPJ na 400 m

Pięcioro świętokrzyskich lekkoatletów wystąpiło w drugim dniu mistrzostw Polski juniorów w Toruniu. W biegu na 400 m Paweł Tietierin z KKL Kielce zajął siódme miejsce w biegu na 400 m z czasem 49,05. 2000 m z przeszkodami Milena Kaluga z STS Skarżysko przebiegła w 7.44,48 i została sklasyfikowana na 17. pozycji.
W eliminacjach Renata Misiarczyk z KKL rzuciła dyskiem 39,07 m i z dziewiątym wynikiem awansowała do finału. W rywalizacji dyskobolów nie udała się ta sztuka jej klubowemu koledze Krzysztofowi Pękalskiemu, który miał dopiero 14. rezultat 46,05 m, o ponad 4 m gorszy od rekordu życiowego. W eliminacjach rzutu młotem odpadł kolejny zawodnik KKL Marcin Koźbiał. Uzyskał 47,35 m i został wyprzedzony przez 16 rywali.