Trzy debiuty w nowych klubach

Dawid Kubiec zajął ósme miejsce w biegu na 1500 m podczas mistrzostw Polski AZS w Łodzi. Reprezentant Juventy-Kobex Starachowice w pierwszym w tym sezonie starcie uzyskał przeciętny rezultat 4.00,58.
Dwa rekordy życiowe ustanowiła podczas tych zawodów Martyna Adamczyk, która do ubiegłego roku startowała w barwach STS Skarżysko, a obecnie studiuje w Gdańsku, reprezentując tamtejszy AZS AWFiS. W biegu na 3000 m uzyskała czas 9.55,14, który dał jej czwarte miejsce. Ponadto była szósta na 1500 m z wynikiem 4.38,13.
W barwach AZS AWF Wrocław startowali Filip Przemyski i Sebastian Jarząbek, do niedawna zawodnicy KKL Kielce. Obaj uzyskali jednak wyniki dalekie od swoich najlepszych osiągnięć. Przemyski przebiegł 400 m w 50,08, a 200 m w 22,79. Ponadto znalazł się w składzie sztafety 4×400 nowego klubu, która z czasem 3.15,95 zdobyła wicemistrzostwo Polski AZS. Jarząbek sklasyfikowany został na dalekich miejscach w biegach na 100 i 200 m z rezultatami 11,43 i 23,79.