Archiwum dnia 5 października 2015

Pobiegł szybciej, ale nie powtórzył sukcesu sprzed roku

Rafał Czarnecki z Bliżyna, reprezentujący STS Skarżysko, zajął drugie miejsce w VII PKO Silesia Marathon w Katowicach. Uzyskał czas 2:34.27, o 1 min 11 s lepszy niż przed rokiem, kiedy zwyciężył w tej imprezie. Tym razem pierwszy na mecie był biegacz z Ukrainy Taras Salo z wynikiem 2:33.09. Na 11. miejscu ukończył maraton Jarosław Lubiński z KKL Kielce w czasie 2:47.35.

05.10.2014 - Katowice.  Silesia Marathon 2014 . Fot. Dawid Markysz / EDYTOR.net

Rafał Czarnecki wygrał Silesia Marathon w 2014 r. (Fot. Dawid Markysz / EDYTOR.net)

W klasyfikacji kobiet piątą lokatę zajęła Lidia Czarnecka, żona zdobywcy drugiego miejsca. Startująca także w barwach STS Skarżysko biegaczka uzyskała czas 3:35.33. Inna biegaczka STS Katarzyna Domańska była 11. z rezultatem 3:52.14.
Wynik Czarneckiej jest drugim w tym roku w maratonie wśród pań w Świętokrzyskie...