Archiwum dnia 7 listopada 2020

Oliwia Bełczew najlepsza w międzywojewódzkich mistrzostwach na przełaj

14-letnia Oliwia Bełczew spisała się najlepiej ze świętokrzyskich biegaczy w rozegranych w Końskich międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w biegach przełajowych. Zawodniczka KKL Kielce wygrała bieg dziewcząt na 2,5 km w czasie 10 min 27 s. Drugą na mecie Amelię Pawelus z Omegi Kleszczów wyprzedziła o 2 s. Trzecie miejsce zajęła Magda Oleksiak z Nadiru Jędrzejów (10.32), a czwarte Aleksandra Niziołek z STS Skarżysko (11.12).

Oliwia Bełczew (nr 601) na prowadzeniu biegu młodziczek na 2,5 km, tuż za nią z nr 30 Magda Oleksiak (fot. Bartłomiej Kozłowski)

W pozostałych trzech biegach dominowali młodzicy z województwa łódzkiego. Na 1,5 km dziewcząt zwyciężyła Barbara Woźniak z MLUKS Rawa Mazowiecka z czasem 6.06. Na czwartym miejscu finiszowała Małgor...