Archiwum miesiąca listopad 2012

Młodzieżowcy blisko podium w przełajach

Mariola Ślusarczyk zajęła czwarte miejsce w młodzieżowych mistrzostwach Polski w biegu przełajowym na 6 km. Zawodniczka UKS WiR Łopuszno pokonała ten dystans w 22 min 55 s, przegrywając brązowy medal z Dominiką Napieraj (AZS AWF Wrocław) różnicą zaledwie jednej sekundy. Piąta na mecie z czasem 23.06 była wychowanka STS Skarżysko Martyna Adamczyk, reprezentująca obecnie AZS AWFiS Gdańsk. Mężczyźni podczas mistrzostw rozegranych w Olszynie (Dolnośląskie) rywalizowali na 8 km. Dobrze wypadł Łukasz Woźniak z KKL Kielce, który zajął piąte miejsce z rezultatem 26.50.
W rozegranym dodatkowo biegu juniorek na 4 km czwarta była Karolina Mierzejewska z MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski (15.53), siódme jej koleżanka klubowa Dominika Łukasiewicz (16...