Archiwum dnia 16 lutego 2013

Złoto Karoliny, srebro Kamila!

Karolina Kołeczek zdobyła złoty medal w biegu na 60 m przez płotki podczas 57. Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Spale. Debiutująca w tej kategorii wiekowej zawodniczka Trójki Sandomierz uzyskała czas 8,38 s, wyprzedzając po zaciętej walce płotkarki z AZS-AWF Warszawa – Katarzynę Świostek (8,39) i Urszulę Bhebhe (8,41).
Kamil Zbroszczyk powtórzył sukces sprzed dwóch lat i wywalczył wicemistrzostwo Polski w pchnięciu kulą rezultatem 18,80 m. Miotacza KKL Kielce pokonał tylko Jakub Szyszkowski ze Śląska Wrocław, który pchnął 18,94 m.
Piąte miejsce w biegu na 1500 m z czasem 3.50,44 zajął Wojciech Jarosz z Juventy-Kobex Starachowice. Dziesiąty na mecie był jego kolega klubowy Dawid Kubiec (4.05,80).