Archiwum dnia 12 października 2015

Biegi uliczne w Jędrzejowie i Starachowicach

II-BIEG-CYSTERSKI-2015Zdecydowanym zwycięstwem Łukasza Woźniaka zakończył się II Bieg Cysterski im. błogosławionego Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie. Biegacz ze Strawczyna pokonał 5 km w 16 min i 1 s. Drugi na mecie Jakub Cygan (Olimpijczyka Szczekociny) stracił do niego minutę. Trzecie miejsce zajął Mateusz Rak z Kielc z czasem 17.04.
W klasyfikacji kobiet najlepsza była Wioletta Jończyk z Daleszyc, która pokonała trasę w 20 min 54 s. Bieg ukończyło w sumie 141 biegaczek i biegaczy.
Zdecydowanie niższa frekwencja była podczas imprezy MANia Biegania w Starachowicach. Na 4 km i 8 km pobiegło w sumie 25 osób. Na tym pierwszym dystansie zwyciężył Szczepan Stawiarski z Krynek, na drugim Damian Kutera z Dąbrowy.
W niedzielę 11 października świętokrzyscy biegacze startowali również w 16...