Łukasz Woźniak czwarty w Półmaratonie Radomskiego Czerwca

Łukasz Woźniak

Łukasz Woźniak spisał się najlepiej ze świętokrzyskich biegaczy w IV Półmaratonie Radomskiego Czerwca’76. Reprezentant KKL Kielce był czwarty na mecie z czasem 1:11.53. Szóste miejsce zajął Rafał Czarnecki z STS Skarżysko, który uzyskał 1:15.37. Na siódmej pozycji finiszował Jarosław Lubiński z KKL – 1:17.59. Zwyciężył w półmaratonie Tomasz Grycko z Władysławowa z wynikiem 1:08.14.
Wśród kobiet pierwszą lokatę w Radomiu zajęła Angelika Mach z AZS UMCS Lublin – 1:19.23. Na piątym miejscu została sklasyfikowana Lidia Czarnecka z STS (1:34.06), a na szóstym kolejna reprezentantka STS Katarzyna Domańska (1:36.47).
Najlepszy w tym roku rezultat na dystansie 21 km 97,5 m wśród pań w województwie świętokrzyskim uzyskała we Wrocławiu biegaczka ze Skarżyska-Kamiennej Monika Mosiołek. W rozegranym w stolicy Dolnego Śląska nocnym półmaratonie była 19. wśród kobiet z rekordem życiowym 1:30.27.