Archiwum dnia 16 marca 2013

Biegacze ze Strawczyna najlepsi

Trzy zwycięstwa odnieśli świętokrzyscy biegacze w rozegranych w Końskich międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w biegach przełajowych. Na największe słowa uznania zasłużył Kamil Bielawski z Olimpu Strawczyn, który zwyciężył na 3 km z przewagą aż 36 s nad drugim na mecie Wojciechem Pawlakiem z MLUKS Rawa Mazowiecka. Trzeci w tym biegu był kolega klubowy zwycięzcy Patryk Pietrzak.
Bieg na 2 km młodzików wygrał Marcin Warchulski (KKL Kielce), przed Dawidem Piwko z Olimpu. Na 1,5 km młodziczek zwyciężyła Paulina Witek z Żaczka Połaniec, a trzecia była Kinga Kowalska ze Słoneczka Busko-Zdrój. W biegu na 2,5 km młodziczek drugie miejsce zajęła Gabriela Kazberuk z Żaczka. Zwyciężyła Łucja Wiktorowicz (Pegaz Opoczno).