Archiwum dnia 30 marca 2014

Udany debiut Łukasza Woźniaka w półmaratonie

Łukasz Woźniak zajął 17. miejsce w silnie obsadzonym 9. PZU Półmaratonie Warszawskim. Biegacz ze Strawczyna, reprezentujący KKL Kielce, był siódmy z Polaków na mecie. W pierwszym swym starcie na dystansie 21 km 97,5 m uzyskał bardzo dobry czas 1 godz. 8 min 52 s Rekord życiowy 1:11.52 ustanowił również inny reprezentant KKL Marcin Stokowiec, który zajął 28. lokatę. Bardzo dobrze spisał się weteran z KKL Zenon Stępień. Z czasem 1:17.42 był 78. w kategorii open i sklasyfikowany został na czwartej pozycji wśród 50-latków.
Świętokrzyscy biegacze z powodzeniem startowali również w XV Półmaratonie dookoła Jeziora Żywieckiego. Jarosław Lubiński (KKL/Fitness Club Tao Kielce) zajął ósmą lokatę z rezultatem 1:14.56. Michał Jamioł, niezrzeszony z Kielc, b...