Archiwum dnia 25 listopada 2017

Bez sukcesu w ostatnich w tym roku mistrzostwach Polski

Anna Żółtak była jedyną reprezentantką województwa świętokrzyskiego w młodzieżowych mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w Kwidzynie. Reprezentująca Ludowy Klub Biegacza Rudnik 22-letnia zawodniczka zajęła 14. miejsce w biegu na 6 km z czasem 26 min 44 s. Do złotej medalistki Sylwii Ślęzak z Budowlanych Częstochowa straciła prawie 4 minuty. Na 13. pozycji finiszowała z wynikiem 25.42 Aleksandra Śnioch, wychowanka KKL Kielce, która obecnie reprezentuje Wawel Kraków. W biegu tym wystartowało 16 biegaczek, do mety dotarło 15.

Na 8 km mężczyzn rywalizował Szymon Dobaj z Wawelu, który do 2014 roku był zawodnikiem KKL. On także nie zaliczy startu w Kwidzynie do udanych, ponieważ zajął dalekie 23. miejsce z czasem 28.16. Do zwycięzcy Patryka Błaszczyka ...