Archiwum dnia 30 grudnia 2017

Ośmiu biegaczy z Ukrainy w pierwszej dziesiątce w Szydłowie

Na trasie biegu na 10 km (fot. gmina Szydłów)

Oleksandr Matwijczuk z Ukrainy wygrał bieg główny na 10 km podczas 38. Międzynarodowych Ulicznych Biegów Sylwestrowych w Szydłowie. Pokonał trasę w 29 min 50 s, wyprzedzając o 6 s ubiegłorocznego zwycięzcę Artura Kozłowskiego z MULKS MOS Sieradz, olimpijczyka z Rio de Janeiro. Trzeci na mecie był Ukrainiec Dmytro Siruk z czasem 29.58. Biegacze z Ukrainy zajęli kolejnych sześć miejsc. Na dziesiątej pozycji uprasował się Mateusz Kaczor z RLTL ZTE Radom (30.38), a na jedenastej najlepszy ze świętokrzyskich biegaczy Sylwester Lepiarz, reprezentujący LKB Rudnik (31.17). Jako 15. finiszował kielczanin Aleksander Dragan (32.22), a kolejne dwie lokaty zajęli Tomasz Biskupski z AZS UJK Kielce (33.33) i Piotr Jaśtal z LKB Rudn...