Archiwum dnia 5 września 2010

Młodzicy Żaczka wygrywali w Rzeszowie

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy Żaczka Połaniec startujący poza konkursem w podkarpackiej lidze młodzików w Rzeszowie. Mateusz Gad przebiegł 100 m w czasie 11,67. Był to najlepszy wynik wśród młodzików. Mateusz Siuda zwyciężył w biegu na 300 m ppł rezultatem 42,58. Natomiast Mateusz Barabasz był trzeci na 1000 m w czasie 2.46,79.

Agnieszka Wrona zajęła trzecie miejsce w rozegranym w parku miejskim w Otwocku tyczkarskim Międzynarodowym Mityngu Grand Prix im. Tadeusza Ślusarskiego. Zawodniczka KKL Kielce skoczyła 3,80 m. Wyprzedziły ją Joanna Michalska z Zawiszy Bydgoszcz (4,00) i Karmen Bunikowska z AZS AWFiS Gdańsk (3,90).

Dawid Kubiec zajął piąte miejsce w biegu na 1000 m podczas międzynarodowego mityngu AZS w Krakowie. Zawodnik Juventy-Kobex Starachowice pokonał ten dystans w 2.30,93. Szósty był jego klubowy kolega Wojciech Jarosz – 2.31,02. Zwyciężył reprezentant RPA Johan Cronje – 2.24,99.