Archiwum dnia 13 sierpnia 2011

Karolina Kołeczek trzecią płotkarką w Polsce

Karolina Kołeczek jako jedyna ze świętokrzyskich lekkoatletów wywalczyła miejsce na podium podczas 87. Mistrzostw Polski w Bydgoszczy. Juniorka Trójki Sandomierz w rywalizacji z seniorkami w biegu na 100 m przez płotki zajęła trzecie miejsce z czasem 13,68 s. Wyprzedziły ją tylko Karolina Tymińska z SKLA Sopot (13,37) i Zuzanna Leszczyńska z AZS AWFiS Gdańsk (13,62).
Czterokrotnie nasi zawodnicy zajmowali czwarte miejsca w mistrzostwach. Nie był z niego zadowolony Kamil Zbroszczyk z KKL Kielce, który pchnął kulą 19,06 m. Przegrał z mistrzem olimpijskim Tomaszem Majewskim z AZS AWF Warszawa (20,94 m), a także z Jakubem Giżą ze Stali Mielec (19,56) i juniorem Krzysztofem Brzozowskim z MKS-MOS Sosnowiec (19,18).
W konkursie skoku o tyczce pań czwarta była Agnieszka Wron...