Archiwum dnia 15 stycznia 2012

13,13 Katarzyny Furmanek w Aleksandrowie

Katarzyna Furmanek wygrała konkurs pchnięcia kulą juniorek młodszych podczas halowego mityngu w Aleksandrowie Łódzkim. Ważącą 3 kg kulę posłała na odległość 13,13 m. Miotaczka KKL Kielce pchała także 4-kilogramową i w rywalizacji ze starszymi zawodniczkami zajęła trzecie miejsce z rezultatem 10,84. Nie udał się pierwszy start w tym roku Kamilowi Zbroszczykowi. Miotacz KKL w konkursie pchnięcia kulą seniorów nie zaliczył żadnej próby.

Biegacze MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski startowali w halowych mistrzostwach Śląska w Spale. Najlepiej wypadł Sylwester Lepiarz, który w biegu juniorów na 1000 m zajął trzecie miejsce z czasem 2.33,70. To jego rekord życiowy, lepszy od poprzedniego aż o prawie 10 sekund.