Archiwum dnia 30 września 2012

Złote medale biegaczy, brąz sztafety sprinterek

Dwa złote i jeden brązowy medal wywalczyli świętokrzyscy lekkoatleci podczas Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego, będącego mistrzostwami Polski młodzików. Najlepiej w rozegranych w Słubicach zawodach wypadł Mateusz Borkowski z LKB Rudnik, który zdecydowanie wygrał bieg na 2000 m i czasem 5.43,80 poprawił o ponad 4 sekundy rekord województwa. Na najwyższym stopniu podium stanął także Paweł Switek z Żaczka Połaniec, który zwyciężył na 600 m z rezultatem 1.23,15. Brązowy medal zdobyła sztafeta 4×100 m dziewcząt KKL Kielce z czasem 50,85. W jej składzie pobiegły: Patrycja Krawczyk, Aleksandra Łukawska, Martyna Młynarczyk i Karolina Kozłowska.
Blisko podium były biegaczki na 1000 m. Ostatecznie Agnieszka Filipowska z LKB Rudnik zajęła czwarte miejsce z r...