Archiwum dnia 11 marca 2017

Tylko piątka świętokrzyskich biegaczy w przełajowych mistrzostwach

jeleniagoraWyjątkowo skromna była reprezentacja województwa świętokrzyskiego na mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, które rozegrane zostały w Jeleniej Górze. Byliśmy reprezentowani jedynie przez trzy biegaczki i dwóch biegaczy, którzy startowali w kategorii juniorów młodszych.

Najlepiej wypadł Bartłomiej Siadul z Olimpu Strawczyn, który zajął piąte miejsce w biegu na 3 km. Pokonał ten dystans w 9 min 37 s, tracąc do zwycięzcy 12 s, a do brązowego medalisty 7 s. Na 3 km juniorek młodszych ósma była Karolina Fiutek z Nadiru Jędrzejów w czasie 11.19. Julia Szymkiewicz z Olimpu uplasowała się na 11. pozycji na 2 km. Jej klubowy kolega Kewin Gad w biegu na 5 km minął metę na 20. pozycji...