Archiwum dnia 23 lipca 2022

Zwycięstwa kieleckich lekkoatletów w zawodach w Warszawie

Adam Masaczyński

Dwa zwycięstwa odnieśli zawodnicy KKL Kielce w młodzieżowych zawodach lekkoatletycznych w Warszawie, które przerywano z powodu ulewnego deszczu. Rozegrany już po godz. 21 bieg na 1000 m z dużą przewagą wygrał Adam Masaczyński z czasem 2.25,47. Drugi na mecie był Łukasz Łakomiec, który ustanowił rekord życiowy 2.28,21.

W konkursie trójskoku zwyciężyła Karolina Młodawska. Brązowa medalistka mistrzostw Polski miała tylko jedną udaną próbę na odległość 12,97 m. Pokonała wicemistrzynię naszego kraju Agnieszkę Bednarek, która z wynikiem 12,90 m zajęła drugie miejsce.

Już po godz. 22 w ostatniej konkurencji zawodów, silnie obsadzonym biegu na 1500 m, startował Adam Kołodziej z Wisły Junior Sandomierz. Z rekordem życiowym 3...