Archiwum dnia 25 marca 2023

Dwa zwycięstwa młodzików KKL w przełajowych mistrzostwach w skansenie

Adrianna Gierek z KKL Kielce zwyciężyła na 1,5 km młodziczek, a jej klubowy kolega Tomasz Szwajkowski na 2 km młodzików podczas międzywojewódzkich mistrzostw w biegach przełajowych rozegranych na terenie skansenu w Tokarni.

Adrianna Gierek w zwycięskim biegu na 1,5 km młodziczek (fot. Bartłomiej Kozłowski)

Świętokrzyscy młodzicy w rywalizacji z rówieśnikami z województwa łódzkiego wywalczyli jeszcze dwa miejsca na podium – Jakub Słomiński z LKB Rudnik był drugi na 3 km, natomiast Nikola Wyrozumska z Nadiru Jędrzejów trzecia na 2,5 km. Na czwartych miejscach swoje biegi ukończyli: Zofia Ptak z Nadiru (1,5 km) i Franek Wacławik z Juventy-Cerrad Starachowice (3 km). Na siódmych pozycjach uplasowali się: Michalina Nowak z KKL (1,5 km), Dagmara Cedro z STS Skarżysk...