Archiwum dnia 10 marca 2024

Świętokrzyskie biegaczki najlepsze w Biegu Kazików w Radomiu

Dominika Łukasiewicz (fot. Facebook/Jędrzejów Biega)

Dominika Łukasiewicz była najlepsza wśród kobiet w XVI Biegu Kazików w Radomiu. 10-kilometrową trasę na ulicach tego miasta przygotowująca się do startu w mistrzostwach Polski w półmaratonie zawodniczka Nadiru Jędrzejów pokonała w 36 min 49 s. Drugie miejsce zajęła kielczanka Anna Pawlikowska z czasem 38.18, na na piątej pozycji finiszowała Klaudia Szmigiel z Nadiru, która uzyskała 42,04.

W kategorii open i mężczyzn zwyciężył Mateusz Kaczor z RLTL Opima Radom z rezultatem 30.17. Jako drugi ze stratą 28 s finiszował Andrzej Starżyński, który w ubiegłym roku startował w barwach LKB Rudnik. Trzecie miejsce zajął reprezentujący od lat ten klub z gminy Brody Sylwester Lepiarz, który do zwycięzcy stracił 1...