Archiwum dnia 25 marca 2012

Dwunasty w Warszawie, dziewiąty w Żywcu

Damian Noga z Żaczka Połaniec zajął 12. miejsce w VII Półmaratonie Warszawskim. Trasę 21 km 97,5 m pokonał w 1 godz. 10 min i 44 s. Dobrze wypadli też w stolicy biegacze reprezentujący przed laty Ostrowię Ostrowiec Świętokrzyski. Daniel Chuchała, który teraz startuje w barwach LKB im. Braci Petk Lębork, był dziesiąty z czasem 1:08.51. Kamil Ferenc, obecnie niezrzeszony, minął metę na 49. pozycji z rezultatem 1:16.49.
W XIII Półmaratonie Dookoła Jeziora Żywieckiego bardzo dobrze wypadł Tomasz Miśkowiec. Reprezentujący KKL Kielce biegacz po kilku latach przerwy w bieganiu na wyczynowym poziomie znów walczy o czołowe miejsca. W silnej międzynarodowej stawce zajął dziewiątą lokatę z czasem 1:12.43...