Archiwum dnia 17 marca 2012

Zwycięstwa młodzików z Rudnika i Połańca

Trzy z czterech biegów wygrali świętokrzyscy biegacze podczas rozegranych w Końskich międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w biegach przełajowych. Na szczególną pochwałę zasługuje Agnieszka Filipowska z LKB Rudnik, która zwyciężyła na 2,5 km dziewcząt z przewagą blisko 50 sekund nad drugą na mecie Pauliną Markowską z Gryfa Rytwiany. Trzecia w tym biegu była Karolina Przytuła z STS Skarżysko.
Bieg na 3 km chłopców zakończył się pewną wygraną reprezentanta LKB Rudnik Mateusza Borkowskiego, który drugiego na mecie Krystiana Surmę z WiR-u Łopuszno wyprzedził o 20 sekund. 2 km chłopców najszybciej pokonał Paweł Switek z Żaczka Połaniec. Drugi na tym dystansie ze stratą 14 sekund był Przemysław Wilk z Trójki Sandomierz.