Archiwum dnia 5 marca 2016

Trzeci mistrzowski tytuł Karoliny Kołeczek w hali

MP_Torun2016_endKarolina Kołeczek utrzymuje prymat wśród polskich płotkarek. Podczas 60. Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu zawodniczka MUKS Wisły Junior Sandomierz wygrała zdecydowanie bieg na 60 m przez płotki z wynikiem 8,12 s. Drugą na mecie Ewę Ochocką z AZS AWF Wrocław wyprzedziła o 0,27 s. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Siewruk (AZS Politechniki Opolskiej), a czwarte Katarzyna Hyjek (AZS AWF Wrocław). Obydwie uzyskały ten sam czas 8,46 s.

Nie ukończyła finałowego biegu Nina Nycz z warszawskiego AZS-AWF, trenowana przez byłą rekordzistkę świata na 100 m ppł Grażynę Rabsztyn. Z rekordem życiowym 8,24 s plasuje się ona na drugim miejscu polskich płotkarek w tym sezonie halowym i wydawała się najgroźniejszą rywalką Karoliny Kołeczek.

źródło: facebook.com Karoliny Kołeczek

źródło: facebook...