Archiwum dnia 21 marca 2016

Damian Noga czwarty w XIII Półmaratonie Marzanny

Biegacz Żaczka Połaniec Damian Noga zajął czwarte miejsce w XIII Półmaratonie Marzanny w Krakowie. Dystans 21 km 97,5 m pokonał w 1 godz. 9 min i 31 s, poprawiając o 27 s rekord życiowy z ubiegłego roku. W klasyfikacji kobiet 12. lokatę zajęła Katarzyna Domańska z STS Skarżysko z czasem 1:34.02.

Prócz półmaratonu w Krakowie rozegrano też bieg uliczny na 10 km. Piątą pozycję wywalczył w nim Rafał Czarnecki z STS z wynikiem 33.16. 4 s za nim finiszował szósty na mecie Tomasz Biskupski z AZS UJK Kielce.

W rozegranym także 20 marca XVII Półmaratonie dookoła Jeziora Żywieckiego dziesiątą lokatę zajął Tomasz Miśkowiec, mieszkaniec Makowa Podhalańskiego reprezentujący KKL Kielce. Na trudnej trasie uzyskał czas 1:15.54. Na 11. miejscu z rezultatem 1:17...