Archiwum dnia 2 lipca 2016

Drugie złoto w Suwałkach, Mateusz Borkowski nie dał szans rywalom

Mateusz Borkowski (fot. LKB Rudnik)

Mateusz Borkowski był zdecydowanym faworytem biegu na 800 m podczas mistrzostw Polski juniorów w Suwałkach i nie zawiódł. Wygrał pewnie finał w czasie 1.50,72. Kilka metrów za reprezentantem LKB Rudnik finiszował Patryk Sieradzki z Zawiszy Bydgoszcz, który zdobył srebrny medal rezultatem 1.51,33.
W drugim dniu mistrzostw startował także sprinter Michał Stępień z KKL Kielce. Poprawił rekord życiowy na 200 m czasem 22,89 s, ale był to dopiero 21. rezultat eliminacji i nie zakwalifikował się nawet do finału B.
Mający szansę na czołowe miejsce na 3000 m z przeszkodami Kamil Bielawski z Olimpu Strawczyn nie ukończył biegu.
W ostatnim dniu mistrzostw sztafeta Olimpu 4×400 m, w której pobiegli Maciej Ciszek, Kamil Bielawski, Krystian ...Czytaj więcej