Archiwum dnia 28 czerwca 2017

Karolina Kołeczek szósta w mityngu Zlata Tretra

imagesKarolina Kołeczek zajęła szóstą lokatę w biegu na 100 m przez płotki podczas mityngu Zlata Tretra w czeskiej Ostrawie, zaliczanego do cyklu IAAF World Challenge. Sandomierzanka jako jedna z pierwszych wyszła z bloków, ale na dystansie nie zdołała dotrzymać kroku najgroźniejszym rywalkom. Zwyciężyła reprezentująca Niemcy Pamela Dutkiewicz z czasem 12,72 s. Druga na mecie Rikenette Steenkamp z Republiki Południowej Afryki ustanowiła rekord życiowy 12,99 s. Kolejne trzy miejsca zajęły: Hanna Płoticyna z Ukrainy (13,02), Elisavet Pesiridou z Grecji (13,08) i Isabelle Pedersen z Norwegii (13,12).
Zawodniczka Wisły Junior Sandomierz uzyskała czas 13,22 s, jeden ze słabszych w tym sezonie. Za nią finiszowały dwie płotkarki z Czech Lucie Koudelova (13,32) i Katerina Ca...