Archiwum dnia 11 września 2017

Czarneccy na drugich miejscach w Koral Maratonie w Krynicy

logoRafał Czarnecki zajął drugie miejsce w Koral Maratonie, rozegranym w ramach 8. PKO Festiwalu Biegowego w Krynicy. Biegacz z Bliżyna, reprezentujący STS Skarżysko, pokonał trasę 42 km 195 m w 2 godz. 37 min i 35 s. O niespełna dwie minuty wyprzedził go Willi Korir Kimutai z Kenii (2:35.48). Trzeci na mecie był z dużą stratą do dwóch pierwszych inny Kenijczyk Karim Knemoi (2:46.47).
Na 15. pozycji w klasyfikacji open, a na drugiej wśród kobiet ukończyła krynicki maraton z czasem 3:22.13 Lidia Czarnecka, żona Rafała. Pierwsze miejsce zajęła Kenijka Hellen Kimutai z rezultatem 3:13.41.
Warto przypomnieć, że przed rokiem Rafał Czarnecki wygrał Koral Maraton po zaciętym pojedynku z Kenijczykiem Joelem Mainą Mwangi...