Archiwum dnia 4 marca 2018

Rafał Czarnecki siódmy w Wiązownie, Dawid Kubiec pierwszy w Kielcach

Dobrze spisał się Rafał Czarnecki w mającym międzynarodową obsadę 38. Półmaratonie Wiązowskim w Wiązownie (powiat otwocki). Biegacz z Bliżyna zajął siódme miejsce z czasem 1:12.43, był na mecie trzecim z Polaków. Wygrał Emil Dobrowolski z LŁKS Pfrefbet Śniadowo Łomża (1:06.50), przed Marokańczykiem Abderrahimem Elasrim (1:07.59).

Wśród biegaczy powyżej 50 lat na drugiej pozycji został sklasyfikowany Zenon Stępień z Kielc z wynikiem 1:22.06. W tej kategorii wiekowej wyprzedził go tylko Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie, który biegiem pokonał półmaraton w czasie 1:17.33.

Bieg „Tropem Wilczym” Pamięci Żołnierzy Wyklętych na 10 km ulicami Kielc wygrał Dawid Kubiec ze Starachowic z czasem 32.20...