Archiwum dnia 17 marca 2018

Brązowy medal Adama Masaczyńskiego w biegu na przełaj

Brązowy medal i cztery miejsca w pierwszej dziesiątce to dorobek świętokrzyskich biegaczy w przełajowych mistrzostwach Polski w Żaganiu. Miejsce na trzecim miejscu podium wywalczył Adam Masaczyński z KKL Kielce w biegu na 3 km juniorów młodszych. Pokonał ten dystans w 9 min 32 s, tracąc do zwycięzcy Filipa Ostrowskiego z Rodła Kwidzyn 3 s, a do drugiego na mecie Jakuba Augustyniaka z Olimpii Grudziądz tylko 1 s. To już drugi medal podopiecznego trenera Krzysztofa Jóźwika w tym roku – w lutym zdobył złoty na 1000 m w hali. Gratulujemy!
Julia Szymkiewicz z Olimpu Strawczyn uplasowała się na piątej pozycji w biegu na 2 km juniorek młodszych. Uzyskała czas 7.04, zaledwie 3 s gorszy od brązowej medalistki. Także piąty był Adam Kołodziej z Wisły Junior Sandomierz na...