Archiwum dnia 29 grudnia 2019

Kieleckie szóste w mistrzostwach Polski, Żak siódmy w lidze juniorów. Rok 1992

Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych były najważniejszą imprezą, jaka odbyła się w 1992 roku w Kielcach. Rozegrane 17-19 lipca na stadionie Budowlanych zawody  przyniosły gospodarzom zarówno sukces organizacyjny, jak i sportowy. Kielce w punktacji wojewódzkiej obu kategorii uplasowało się na szóstym miejscu, najwyższym w historii. Juniorzy młodsi zajęli siódmą, a juniorzy ósmą lokatę. W punktacji klubowej juniorów na dziewiątej pozycji sklasyfikowany został Żak Kielce.

Mistrzowska sztafeta 4×400 m Żaka Kielce, od lewej Iwona Rożej, Anna Zielińska, Małgorzata Jamróz i Małgorzata Sambor oraz ich trenerzy Lech Krakowiak, Witold Fitas, Leszek Nowak i Mariusz Brzozowicz

Indywidualnie najlepszymi zawodnikami mistrzostw w tej starszej kategorii uzna...