Archiwum dnia 3 kwietnia 2022

Świętokrzyscy biegacze poza podium w półmaratonie w Pabianicach

Biegacze z Bliżyna spisali się najlepiej z reprezentantów województwa świętokrzyskiego startujących w 10. Pabianickim Półmaratonie „Wszystko Gra”. Dziewiąty na mecie był Jacek Gębski z czasem 1:17.35, a 2 sekundy za nim na dziesiątej pozycji finiszował Damian Bernat. Obydwaj występują w Czarnecki Run Team, czyli grupie biegowej Rafała Czarneckiego.

Na 11. miejscu w Pabianicach z rezultatem 1:18.06 uplasował się Kamil Czarnecki, reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Skarżysku-Kamiennej, który równocześnie zwyciężył zdecydowanie w klasyfikacji policjantów. Lokaty w drugiej dziesiątce zajęli jeszcze dwaj biegacze z naszego regionu. 17. na mecie był Artur Rydz z Kielc z wynikiem 1:19.47, natomiast 19. Dariusz Zagdański z Zagnańska, który uzyskał 1:19.50...