Archiwum dnia 28 kwietnia 2022

Oliwia Bełczew i Łukasz Łakomiec zwyciężyli w szkolnych biegach

Około 350 dziewcząt i chłopców startowało w finale wojewódzkim biegów przełajowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych, zorganizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Rytwianach. Rywalizację uczniów szkół średnich zdominowali zawodnicy trenujący w KKL Kielce. Na 800 m dziewcząt zwyciężyła Oliwia Bełczew, tegoroczna halowa mistrzyni Polski juniorek młodszych na 1000 m, a drugie miejsce zajęła Małgorzata Michalska. Obydwie uczą się w kieleckim VI LO im. Juliusza Słowackiego. Trzecia na mecie była Aleksandra Cieciorowska z II LO w Końskich.

Bieg na 1 km chłopców ze szkół ponadpodstawowych, z numerem 1 Łukasz Łakomiec (fot. ZSM Kielce/Facebook)

Bieg na 1 km m chłopców wygrał Łukasz Łakomiec, czołowy w województwie ośmiusetmetrowiec, uczeń Zespołu S...